FİRMA PROFİLİMİZ

FİRMA PROFİLİMİZMİGRUP Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, …. yılında TÜRKİYEDE kurulmuştur. Kısa süre sonra şubesini MAKİNONIYA ya taşıyan MİGRUP, daha sonra hizmet kalitesini artırmak ve büyüme ivmesini hızlandırmak amacıyla Kosova ve Bulgaristan şubesini faaliyete geçirmiştir. Eğitim altyapısını yurt dışında tamamlamış olan çalışanlarıyla kısa sürede adından sıkça söz ettiren MİGRUP, geliştirdiği özel programlar ve kampanyalar sayesinde sektördeki birçok yeniliğin öncülüğünü yapmıştır.
 
10 sene içerisinde yaklaşık 15000 kişinin eğitim, kariyer ,eğitim ve dil geliştirme amaçlı yurt dışı seyahatlerinde kolaylaştırıcı rol üstlenen MİGRUP gerek organizasyonel gerek ise operasyonel faaliyetlerde çizdiği rota doğrultusunda başarıyla ilerlemektedir.
 
Yurtdışı eğitimi ciddi bir danışmanlık hizmeti ister. MİGRUP  ekibi deneyimli danışman kadrosu ile size en uygun yurtdışı hizmetini sunma için çalışır.
 
Yurtdışında hangi ülkeyi tercih ettiğiniz, yaşam koşulları, konaklama ve vize şartları sizin için ilk önceliği olan konulardır. Sizi dinleyip doğru yönlendirmeleri sağlamak ve yurtdışı eğitiminizi en faydalı şekilde almanızı sağlamak bizim işimizdir.